Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Karnawałowy Bal Serc!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. 🎉🎈Kolorowe stroje z przewagą koloru czerwonego, bajeczny wystrój sal i skoczna muzyka 🎶– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 7 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały piękne stroje 🧚‍♀️🦸‍♂️. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci pięknie przebrane za bohaterów znanych bajek – w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki 🧚, księżniczki 👸, motylki 🦋, piratów, policjantów 👮– nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno!

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem imprezy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca 💃🕺. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.