Opublikowano Kategorie Bez kategorii

„Dzień Rodziny” w naszym przedszkolu

„MAMA I TATA (…) TO DOBRE, CZUŁE, POMOCNE RĘCE
I KOCHAJĄCE NAJMOCNIEJ SERCE!”

23, 24 i 25 maja 2017 r.  w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji „Dnia Rodziny”. Obchodziliśmy wówczas Święto Mamy i Taty.

Jako pierwsza dla swoich Rodziców zaprezentowała  się grupa „Motylków”
w inscenizacji artystycznej pt. „Dla Mamy i Taty”. Następnego dnia swoje umiejętności pokazała grupa „Biedronek” w spektaklu pt. „Spotkaliśmy Panią Wiosnę…” oraz „Mama i Tata to świat nasz cały…”. Trzeciego dnia grupa „Żabek” przedstawiła program pt. „Mama i Tata w towarzystwie Pana Brzechwy”. W każdym z proponowanych przez naszych przedszkolaków przedstawień nie zabrakło śpiewu, tańca, recytacji wierszy, improwizacji ruchowych oraz gry na instrumentach. Były też piękne stroje, dekoracje i oczywiście własnoręcznie wykonane prezenty. Dodatkowo każda z grup przygotowała zagadki, zadania, quizy i konkursy dla Rodziców. Na zakończenie rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek wykonany przez przedszkolaków.

To były wzruszające, pełne emocji i miłości dni. Na twarzach naszych dzieci malowała się duma i radość, a u rodziców wzruszenie, podziw i ogromne szczęście…

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia dostępnych w zakładce „Fotokronika”.  🙂