Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Wycieczka do Zagrody Przyrodniczej Bella Koza!

24 maja dzieci z grupy Pszczółek wybrały się do Zagrody Przyrodniczej Bella Koza 🐐. Emocje jeszcze przed wyjazdem były ogromne, ale kumulacja nastąpiła na miejscu!

Gospodarze przywitali nas bardzo ciepło i zaprosili na pierwszą atrakcję – karmienie kóz i królików 🐇 . Dzieci miały możliwość głaskania zwierząt i obserwowania ich z bliska. Dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat hodowli kóz i królików. 👩‍🌾

Potem na przedszkolaków czekały zabawy na placu zabaw 🛝. Plac zabaw w Zagrodzie „Bella Koza” jest pełen atrakcji dla dzieci w każdym wieku.

W końcu przyszedł czas na poczęstunek. Kiełbaski z grilla smakowały maluchom bardzo😋. Była to też okazja do integracji i wspólnych rozmów.

Najedzone i pełne nowej energii Maluchy, przystąpiły do wałkowania ciasta na podpłomyki 🔥, które po upieczeniu znikały w szybkim tempie. Nie zabrakło również degustacji koziego sera i mleka🥛.

Wycieczka do Zagrody „Bella Koza” była dla dzieci wspaniałym przeżyciem. Mogły, w kontakcie z naturą, poznać zwierzęta gospodarskie, pobawić się na świeżym powietrzu i spróbować nowych potraw. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń! 💚💚💚