Opublikowano Kategorie Bez kategorii

„Smerfowy Dzień” i zakończenie roku przedszkolnego 2016/17

29.06.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się niezapomniana uroczystość – był to „Smerfowy dzień” pełen niesamowitych zabaw i przygód. ???

Inicjatorami i organizatorami niespodzianki dla dzieci i nauczycieli byli rodzice naszych kochanych przedszkolaków, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i super pomysł.

Dzień rozpoczęliśmy od zabaw w „Wiosce smerfów”, która pojawiła się już o poranku w naszym ogrodzie. Dzieci mogły podziwiać piękne postacie smerfów oraz ich domki, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie w przebraniu smerfa. Kolejnymi atrakcjami były tańce, konkursy, spotkanie z Gargamelem i Klakierem oraz słodki poczęstunek.

Podczas przerwy w zabawie odbyło się oficjalne zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017. Zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i książeczki z pracami dzieci. Tego dnia pożegnaliśmy też naszych pierwszych absolwentów, którzy po wakacjach rozpoczną swoją szkolną przygodę. ? Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę o smerfach i otrzymały niebiesko-białe baloniki.

Dyrekcja, nauczyciele oraz personel przedszkola serdecznie dziękują za organizację „Smerfowego dnia”, za złożone wyrazy wdzięczności od rodziców i przedszkolaków, a także całoroczne wsparcie, zaangażowanie i dobre słowo. ?

Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć w zakładce „Fotokronika” 🙂