Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie “Biedronek”!

28.10.2015 roku w piękne popołudnie w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka” w grupie „Biedronek”.

Ten wielki dzień grupa “Biedronek” i grupa “Żabek” rozpoczęły od wspólnego świętowania. Aby uczcić tak ważną chwilę “Żabki” pod okiem P.Weroniki i P.Małgosi przygotowały dla naszych Maluszków wspaniałą inscenizację.

“Biedroneczki” z zaciekawieniem oglądały występ swoich starszych koleżanek i kolegów. Nagradzając ich brawami, dyplomem i słodką niespodzianką podziękowały za piękna inscenizację oraz za odznaczenia, które “Żabki” samodzielnie wykonały. Na zakończenie grupa “Żabek” zaprosiła “Biedronki” do wspólnej zabawy. Tańcom i radości nie było końca!

Drugą część uroczystości stanowiła inscenizacja słowno-muzyczna pt. “Pasowanie w jesienne popołudnie”. Inscenizacja została zaprezentowana pod okiem P. Pauliny i P. Joasi przez grupę “Biedronek”.

Po teatralnych poczynaniach Maluszków odbyło się pasowanie – Pani Dyrektor zaczarowanym ołówkiem uroczyście i oficjalnie oznajmiła: „Pasuję cię na przedszkolaka”.

Na zakończenie ceremonii Maluchy otrzymały dyplomy przedszkolaka oraz słodką niespodziankę. Rodzice i Grono Pedagogiczne nagrodziły dzieci gromkimi brawami.

FOTORELACJA Z IMPREZY DO OBEJRZENIA W ZAKŁADCE “FOTOKRONIKA”.