Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Pasowanie na Przedszkolaka! 🐻

30 października 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci z grupy „Misiów”.

W uroczystości również wzięli udział zaproszeni rodzice.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed publicznością, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale przede wszystkim wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Ale żeby stać się prawdziwymi przedszkolakami, maluchy musiały odpowiedzieć na kilka pytań. Egzamin zdały celująco! Po „egzaminie” Pani Dyrektor  dokonała pasowania, używając „magicznej kredki”. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały słodkości i dyplomy.

Po zakończeniu części oficjalnej, dzieci z najstarszej grupy „ Rybek” przywitały przedszkolaków w swoim gronie i wręczyły „Misiom” drobne upominki.

Przedszkolaki z grupy „Promyczków” również miały dla „Misiów” niespodziankę – przygotowały wspaniałe przedstawienie z wierszami o zasadach panujących w przedszkolu, piosenkę o „magicznych” słowach: proszę, dziękuję i przepraszam oraz taniec ze wstążkami.

„MISIE” wreszcie stały się PRAWDZIWYMI PRZEDSZKOLAKAMI!!!

GRATULUJEMY!!!