Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Nocowanie w przedszkolu.

Zeszły tydzień nasze przedszkolaki z grup „Rybek” i „Promyczków” zakończyły wydarzeniem, które będą pamiętały do końca życia – NOCOWANIEM W PRZEDSZKOLU!

Wieczór 🌙🌃🏙⭐️w przedszkolu zaczęliśmy od złożenia uroczystej przysięgi✋, podczas której obiecywaliśmy, że będziemy dzielni (jak zawsze zresztą) oraz będziemy się bardzo, ale to bardzo dobrze bawić.Następnie zrobiliśmy podchody – szukaliśmy skarbów. Droga do ich odnalezienia była bardzo trudna🗻 i wieloetapowa. Oczywiście my „Promyczki” i „Rybki” poradziliśmy sobie doskonale, bo kto jak nie MY.

Gdy już znaleźliśmy skarb, przyszła pora na zawody: skoki w workach, tor przeszkód. Bardzo emocjonujące okazały się zawody w przenoszeniu jajka🥚🥚 na łyżce. Ahhh…. jak kusiło pomagać sobie drugą rączką.

I tu, właśnie w tym momencie wieczoru, usłyszeliśmy ogromne, ale to ogromne burczenie. Przysłuchiwaliśmy się chwilę………..…. I okazało się, że to nasze brzuchy chciały jeść.PIZZA 🍕🍕🍕– to było coś, czego nam w tej chwili było potrzeba, a po niej pyszna herbatka🥤🫖 i mogliśmy się dalej świetnie bawić.

Kolejnym wydarzeniem była piżamo-cypiskowa dyskoteka💃🕺💃🕺💃🕺…. Bo kto powiedział, że w piżamie nie można się świetnie bawić? Oczywiście, że można i myśmy tej okazji nie wypuścili z rąk. Mieliśmy jeszcze czas na różne zabawy i zdobywanie fantów.A cóż to się dzieje??????? Na sali, ktoś rozdaje karteczki. Aaaaaaaa, to przecież bilety🪪🪪, KINO CYPISEK zaprasza nas na seans🎬⌛️🎥📹🎞 … bajkowy. Jeszcze tylko skasować bilety i wchodzimy. Ale, ale… każdy wie, że wyjście do kina nie liczy się bez popcornu, no i tu KINO CYPISEK nas nie zawiodło. Solidna firma to i solidny wypad kinowy.

Hmmmmm, chyba czujemy się już zmęczeni. Idziemy spać🥱🥱. Paaaaaaaaaaa*To była cudowna, pełna przygód noc. Chcemy jeszcze‼️‼️‼️

Zapraszamy do „Fotokroniki”!