Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Nocowanie w przedszkolu 🌙

     14 czerwca to długo wyczekiwany dzień przez dzieci z grupy „Rybek”. Po codziennym pobycie w przedszkolu, udały się do domu na wieczorną toaletę, aby potem wrócić do przedszkola na nocowanie pełne atrakcji. Impreza rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której pożegnaliśmy 6-latków. Na pożegnanie zostali zaproszeni również rodzice „Rybek”. Z okazji zbliżających się wakacji dzieci przygotowały przedstawienie, po którym zostały wręczone dyplomy, a nasze starszaki, rozpoczynające od września naukę w szkole otrzymały prezenty – piórniki.

    Po pożegnaniu rodziców zaczęły się zabawy animacyjne prowadzone przez Panią Basię B. Odbyła się piżamowa dyskoteka, a po zapadnięciu zmroku zabawy tropiące z latarką. Celem do zdobycia był ukryty skarb – skrzynia z łakociami.

   Po zakończonej zabawie dzieci zjadły na kolację pizzę. Zadowolone i najedzone przygotowały salę do ważnego wydarzenia – nocowania w przedszkolu bez rodziców, za to z ulubionym misiem. Wieczór zakończył się oglądaniem bajek, po czym nasze dzielne przedszkolaki zasnęły. Pomimo zmęczenia i wielu wrażeń dzieci w dobrych humorach obudziły się wcześnie rano, pełne siły by zacząć nowy dzień.