Opublikowano Kategorie Bez kategorii

Hawajskie zakończenie roku u Misiów!

Czy istnieje kraj, który kojarzy się z wakacjami bardziej niż Hawaje? 🏝 Z pewnością nie, dlatego zakończenia roku przedszkolnego Misie dokonały w iście hawajskim stylu! 🌸

Tego dnia dzieci otrzymały list od tajemniczego przyjaciela z Honolulu. Obiecał, że na tych, którzy wykonają wszystkie wymyślone przez niego zadania, czeka niespodzianka 🎁. Przedszkolaki ochoczo wzięły się więc do pracy. Treść każdego wyzwania ukryta była w kubeczku w kształcie ananasa 🍍.

Misie bez problemu poradziły sobie z rzutem kokosem do celu oraz palmowo-kokosowymi kręglami 🌴. Nie wystraszyły się też dziwnie wyglądających egzotycznych owoców (mniam!) 🍉, a nauka hawajskiego tańca hula okazała się błahostką.

Dzięki tym aktywnościom dzieci wiele dowiedziały się o kraju swojego przyjaciela, a ten w nagrodę zaprosił je do przedszkolnego kina 🎥. Co ciekawe, publiczność, była równocześnie aktorami, bo na materiał filmowy złożyły się zdjęcia z całego roku pobytu Misiów w „Cypisku”! Wspominkom nie było końca! Nie zabrakło tez końcoworocznych dyplomów 📜.

Kochane Misie, dziękujemy Wam za wspólny rok pełen wrażeń i uśmiechu. ALOHA! 💛💚